Pokeworld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokeworld

Един истински покемон свят. Влезте и вижте!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ??????????

Go down 
2 posters
AuthorMessage
99blackion
Da Big Boss
Da Big Boss
99blackion


Брой мнения : 694
Join date : 2010-08-12
Местожителство : yeah, everywhere, but I have one statue in the hall of fame ^^

Описание на Героя
Покемони:
Инвентар:
Комбинации от атаки:

?????????? Empty
PostSubject: ??????????   ?????????? I_icon_minitimeSun Oct 10, 2010 5:22 pm

Чу се шушукане. В тъмната сграда блесна светлина и се показа странно облечен човек с невиждан досега Покемон. Съществото, което наистина приличаше на зебра, се измъчваше във тъмната, студена сграда. Човека се изсмя зловещо, бутна Покемона и си отиде. След като мина през врата я трясна и тя се заключи. Със звука от затварянето от всички ъгли на огромното помещение излязоха най-различни Покемон. Oт тълпата излезе малко, зелено същество и се приближи до новия. Засвети във зелено и след минута зебрата бе излекувана, нищо ѝ нямаше. Със това излекуване от стената излезе ядосано момче със зелена коса и каза:
- Приятели, спрете. Не се съпротивлявайте. Това е за ваше доб.. - не успя да довърши. Оцели го нова атака, огнена. - Какво беше това?! Не отново ти.. - огледа се в тъмнината. Видя момиче със черна коса и нещо като прасе до нея. - Ах, ти..

- Спри. Не измъчвай тези Покемон. Aтака! - Покемон-прасето атакува. Повечето от другите също атакуваха. Зеленокосия се усмихна и прошушна нещо.

Със това целият огън го обви във смъртна дреха от атаки. Огъня бе твърде силен. Момчето, застанало на прозореца скочи и повече не видя. Изтупа се, видя че косата му е леко изгоряла. Ядоса се, че е спрял разузнаването и започна да ходи от огромният замък, който досега бе разглеждал. Чуваха се гласове, и атаки. След няколко секунди той изчезна във тъмна мълния, и над замъка се появи огромен черен облак. Две фигури, черна и бяла излетяха към синьото небе.


Back to top Go down
https://pkmn4ever.forumotion.com
~Leafеon~
Нов Състезател
~Leafеon~


Брой мнения : 230
Join date : 2010-10-16
Местожителство : Регион Сино

Описание на Героя
Покемони:
Инвентар:
Комбинации от атаки:

?????????? Empty
PostSubject: Re: ??????????   ?????????? I_icon_minitimeMon Oct 18, 2010 10:28 pm

99blackion wrote:
Чу се шушукане. В тъмната сграда блесна светлина и се показа странно облечен човек с невиждан досега Покемон. Съществото, което наистина приличаше на зебра, се измъчваше във тъмната, студена сграда. Човека се изсмя зловещо, бутна Покемона и си отиде. След като мина през врата я трясна и тя се заключи. Със звука от затварянето от всички ъгли на огромното помещение излязоха най-различни Покемон. Oт тълпата излезе малко, зелено същество и се приближи до новия. Засвети във зелено и след минута зебрата бе излекувана, нищо ѝ нямаше. Със това излекуване от стената излезе ядосано момче със зелена коса и каза:
- Приятели, спрете. Не се съпротивлявайте. Това е за ваше доб.. - не успя да довърши. Оцели го нова атака, огнена. - Какво беше това?! Не отново ти.. - огледа се в тъмнината. Видя момиче със черна коса и нещо като прасе до нея. - Ах, ти..

- Спри. Не измъчвай тези Покемон. Aтака! - Покемон-прасето атакува. Повечето от другите също атакуваха. Зеленокосия се усмихна и прошушна нещо.

Със това целият огън го обви във смъртна дреха от атаки. Огъня бе твърде силен. Момчето, застанало на прозореца скочи и повече не видя. Изтупа се, видя че косата му е леко изгоряла. Ядоса се, че е спрял разузнаването и започна да ходи от огромният замък, който досега бе разглеждал. Чуваха се гласове, и атаки. След няколко секунди той изчезна във тъмна мълния, и над замъка се появи огромен черен облак. Две фигури, черна и бяла излетяха към синьото небе.



Какво искаш да кажеш с тази история?
Back to top Go down
99blackion
Da Big Boss
Da Big Boss
99blackion


Брой мнения : 694
Join date : 2010-08-12
Местожителство : yeah, everywhere, but I have one statue in the hall of fame ^^

Описание на Героя
Покемони:
Инвентар:
Комбинации от атаки:

?????????? Empty
PostSubject: Re: ??????????   ?????????? I_icon_minitimeFri Oct 22, 2010 12:29 am

Краш, моля те, не ми разваляй отварящата сага.. Сега, тва е отварянето на първата ни сага, но няма да ви кажа нищо, шото съм гаден. :]
Back to top Go down
https://pkmn4ever.forumotion.com
99blackion
Da Big Boss
Da Big Boss
99blackion


Брой мнения : 694
Join date : 2010-08-12
Местожителство : yeah, everywhere, but I have one statue in the hall of fame ^^

Описание на Героя
Покемони:
Инвентар:
Комбинации от атаки:

?????????? Empty
PostSubject: Re: ??????????   ?????????? I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 4:32 am

" - Хей, Бел*, здрасти!
- Здрасти, Черен!

Беше есенен ден. Двама тийнейджъри се разхождаха покрай къщите, когато един младеж извика и те започнаха да тичат. Стигнаха до една купчинка от хора, в центъра на която седеше един Скуиртъл. Всички го гледаха сякаш е извънземно и изведнъж всички се отдръпнаха.

- Хей, ти! Покемона! Идваш с мен - един старец, облечен странно, грабна костенурката и я хвърли към един рицароподобен младеж, който го вкара в една торба. Изведнъж една жена излезе от къщата и каза:

- Пак ли? Няма ли да се откажете? Хайде, Ен, покажи се. Знам че си там.

- Господаря го няма. Но аз съм тук. - каза стареца, изведнъж всичко се покри в дим.

- Хей! Спри!
- Няма да успееш, докторе! Аз съм..
- Хей, остави Арараги! Професоре, добре ли сте? Излез, Блейз!


От облака пушек започнаха да излизат атаки, огнени и водни. Изведнъж всичко изчезна и там, където бяха хората, имаше една огромна дупка в земята, с изобразен щит. Хората започнаха да пищят, да бягат. Нещо ужасно се беше случило, но какво?

***на друго място***


- Хей, чу ли?
- Как не.. Всички знаят, даже той.. Това е ужасно.
- Целия свят излиза извън контрол, не знаеш ли?

Включи се телевизор. На екрана бяха показани хиляди пожари, бури, наводнения. Нещо ставаше, но какво? Може би онези фигури бяха замесени? Къде бяха тези хора, защо? Никой не даваше отговор на тези въпроси"


- И това е нашият репортаж за бедствието. Не се знае къде е, но много хора аса били там и са видяли трагедиите. Ако можете помогнете. Да знаете, Оук ще тръгва скоро, така че ако можете, елате! Е, аз съм Джийн, а това беше Джубилайф 1! Довиждане! - стана черно, очевидно това бяха новините. Момчето, гледащо ги досега, стана и излезе от стаята ядосан. Промърмори:

- Как не. Точно сега. Браво, Куро, Широ, свършихте си работата - каза той с ирония.



*бел, на руски - бял.
Back to top Go down
https://pkmn4ever.forumotion.com
Sponsored content





?????????? Empty
PostSubject: Re: ??????????   ?????????? I_icon_minitime

Back to top Go down
 
??????????
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Pokeworld :: Зони и Скривалища :: ???-
Jump to: